Zeiss mikroskop gluhbirne

Mikroskopy Zeiss to profesjonalna maszyna do poszukiwań mikroskopowych wykonywana przez firmę Carl Zeiss Microscopy, będącą teraz liderem na targu optycznym. Firma Carl Zeiss została ufundowana w 1846 roku przez Carla Zeissa, Ernsta Abbe i Otto Schotta w niemieckim mieście Jena jako zakład mechaniki prostej i optyki, a dzisiaj jest kierującym przedsiębiorstwem przemysłu optycznego oraz optoelektronicznego o światowej sławie. Carl Zeiss to cecha wiodącego producenta systemów mikroskopowych, jaka oferuje kompleksowe rozwiązania dla szeroko pojętych badań biomedycznych, opieki zdrowotnej i przemysłu. Mikroskopy Zeiss to sam spośród wielu elementów szerokiego asortymentu produktów obejmujących szeroki wachlarz mikroskopów optycznych, mikroskopów konfokalnych i elektronowych dla prawie wszystkich możliwych zadań i zastosowań badawczych. Rzeczone przedsiębiorstwo z kilkudziesięciu lat decydujący się również opracowywaniem oraz produkcją współrzędnościowych maszyn pomiarowych, lecz najbardziej wielka z wysokiej jakości wyrobów. Mikroskopy Zeiss to właśnie sam z artykułów spółki, pozostałymi są m.in. obiektywy fotograficzne, soczewki, okulary, szkła kontaktowe, lunety, lornetki, teleskopy, mikroskopy i specjalistyczne klucze do mycia wizje.
Nasze najważniejsze zadanie widzimy w daniu wiedzy i techniki rozpoznać to, co dotychczas było niewidoczne. Nasze motto ?We make it visible? jest określeniem obietnicy poprowadzenia naszych klientów w rozmiary dotychczas niedostępne. W grupie obszarów swego tworzenia jesteśmy liderem oferującym niezwykle szerokie spektrum najdoskonalszej klasie technologicznie zaawansowanych rozwiązań oraz materiałów.