Zaplodnienie pozaustrojowe klasyczne

Pacjentka zaliczająca do procedury zapłodnienia pozaustrojowego ma okazja wzięcia z obecnych ofercie jakie daje system primo vision. Ta rozwinięta metoda obrazowania umożliwia wybranie zarodków, które doskonale rokują na zdobycie ciąży. Są one stale kontrolowane przez system i z świcie do celu bycia procedury staną w inkubatorze bez jakiejkolwiek ingerencji z zewnątrz.

program cdn xlOferta - POLKAS & COMARCH - Systemy ERP

 

Wówczas specjalistyczny mikroskop cyfrowy co kilka sekund pobiera obraz zarodka, a wtedy z kilkuset zdjęć jest film obrazujący jego wzrost, który stanowi udostępniany również pacjentom. Obraz ten dostarcza informacji, których otrzymanie przy tradycyjnych metodach jest praktycznie niemożliwe.
Jakie są zalety systemu?
Umożliwia on nie tylko rozwój startów w tłu o minimalnych zakłóceniach, lecz również powoduje, że zarodki mają znacznie większą okazję na implantację. Dzięki bardzo wnikliwej ocenie rozwoju danego zarodka z głównych paru dni system primo vision (ang. time-lapse embryo imaging) zezwala na bliską ocenę nieprawidłowości lub zaburzeń w jego rozwoju.
Najważniejszym składnikiem tego schematu jest bezpieczeństwo zarodków. Stanowią one pełny chwila w towarzystwu bogatym i pozbawionym światła, dokładnie tak, jakby wybierały się w Twoim ciele. Wszystkie zagrożenia z zewnątrz pozostają pod stałą kontrolą, a początki nie są narażone na żadne niebezpieczeństwo. Dlaczego właśnie się dzieje? Otóż system pozwala śledzenie całości rozwoju od zapłodnienia komórki jajowej aż po wybór odpowiednich zarodków do embriotransferu. Jeśli dziwisz się czy system primo vision stanowi dla Ciebie odpowiedni powinnaś nie mieć do niego żadnych zastrzeżeń. Ta forma jest szansę pomocy każdej pacjentce wchodzącej do procedury in vitro. Może on więcej zmniejszyć ryzyko poronienia oraz spotkania w ciąże bliźniacze lub trojacze. Co znacznie, jest szczególnie dobrym lekarstwem dla par, które tworzą już za sobą nieudane próby zapłodnienia pozaustrojowego, a też osób starszych, które nie mogą szybko spotkać w ciążę. Organizm do określonego monitorowania początku toż propozycję korygowania powodów ich wzrostu oraz ograniczenie do minimum stresu dla rodziców.