Seksoholik disco polo

Tak kiedy ważna się uzależnić od alkoholu, papierosów, narkotyków, z jedzenia słodyczy, można się uzależnić od seksu. To ogromny nałóg, bagatelizowany przez zbyt dużo kobiet. Pomimo tego, że tworzy się z uzależnieniem czysto fizycznym, jego podłoże gości w duszy człowieka. Kobiety uzależniają się od osiągania orgazmów tak jedno jak mężczyźni.

Seksoholizm to nic nowego jak uzależnienie od fizycznego spełnienia, zamiłowanie do orgazmu. Niestety, po zaspokojeniu własnych potrzeb – zamiast satysfakcji, pojawia się przygnębienie i kształty depresyjne. Seksoholizm to marzenie do spełnienia seksualnego za wszelką cenę – byle jak, byle gdzie, z byle kim. Osoba uzależniona ma kłopot z nawiązywaniem głębokich, emocjonalnych informacji i okazywaniem uczuć, również tych pozytywnych, jak i złych. Na liczbom miejscu listy swoich priorytetów, wcale oczywiście jako osoby zależne od alkoholu, stawiają seks.

Choroba ta zawiera różne przyczyny powierzchowne u kobiet a u ludzi. Osoby poszukują potwierdzenia swojej atrakcyjności, chcą się poczuć pożądane – z takich czy innych względów. Często sprowadza się, że osoba swoje uzależnienie myli z miłością, a seks stanowi gwoli niej sposobem na zachowanie partnera. U ludzi stanowi więc zaś środek na pozbycie się swoich lęków.

Leczenie seksoholizmu Kraków rozpoczyna się oczywiście z abstynencji. To idealny krok, jaki jest podstawą udanej terapii – a obecna będzie nieskończona i ciężka. Tylko po pierwszych symptomach odstawienia i oswojeniu się z brakiem stymulacji fizycznej, można spróbować dotrzeć do okresu, sytuacji, emocji, jakich nie chcemy odczuwać czy mieć i dlatego staramy się rekompensować to sobie seksem.Często też trauma, jakiej planujemy się pozbyć, planuje własne podłoże w doświadczeniach z dzieciństwa, o jakich możemy nie pamiętać jak np. wykorzystywanie seksualne. Pamiętajmy, iż będąc w kontrakcie z głową uzależnioną, i powinniśmy wziąć z rady specjalisty!