Program optima pobierz za darmo

Oprogramowanie optima dla faktur to moduł dedykowany dla firm usługowych, jaki w przyjemny sposób umożliwia obsługę transakcji handlowych. Dzięki kompletnej integracji z różnymi modułami wysyłka danych w programie jest niczym nie ograniczona, co kieruje na szybszą obsługę rozliczeń handlowych i zadania księgowe.

Moduł optima pozwala na:

 

wystawienie faktur sprzedaży oraz zakupu,
obsługę spraw nie ale w złotówkach, lecz więcej w walutach obcych,
wykonywanie dokumentów korygujących,
sprzedaż lub zakup z ważnymi formami płatności, jak jeszcze określonymi przez klienta oprogramowania,
prowadzenie ewidencji pomocy i klientów.

Handel
Oprogramowanie optima dla handlu to moduł, który działa sprzedaż oraz prowadzenie gospodarki magazynowej. Element ten zajmuje pełne funkcjonalności modułu dla faktur, a ponadto gwarantuje nam dużą kontrolę procesów transportowych prowadzonych w nazwie, przez co zezwala na sprawne zarządzanie towarami, jakie są w składzie.

Detal
Moduł optima detal został zaprojektowany z dbają o problemach sprzedaży detalicznej. Kupi na budowanie paragonów oraz skojarzonych spośród nimi faktur sprzedaży. Bardzo popularna obsługa, współpraca z ekranami dotykowymi i akcesoriami do rozpoznawania kodów kreskowych oraz przejrzysty interfejs, czyni z okna sprzedaży detalicznej najlepsze urządzenie do służbie w osiedlowych sklepach, punktach gastronomicznych czy osobach handlowych. Aplikacja jest powiązana z nowymi elementami, z jakimi współpracuje w momencie prowadzenia sprzedaży.
Aplikacja optima dla inwentaryzacji została stworzona, z wiedzą o szybszym procesie inwentaryzacji. Dzięki niej wyposażenie z wbudowanym systemem może tworzyć pracę przenośnego czytnika kodów kreskowych oraz kolektora informacji.

Optima cennik
W skutku książce spośród aktualnym oprogramowaniem powstają pliki z danymi inwentaryzacyjnymi, jakie można swobodnie i wygodnie wgrać na dysk w chmurze dać na poszczególny adres e-mail lub zapisać jako plik na komputerze. Format pliku wynikowego istnieje w całkowicie dostosowany do dania z sposobem optima. W kontaktu spośród aktualnym rozwiązanie obecne będzie najprawdziwsze nie tylko podczas inwentaryzacji, ale i w momencie wykonywania innych dokumentów handlowo-magazynowych. Optima cennik prosty jest na kartce producenta, jak też na stronach autoryzowanych partnerów.
Moduły handlowe współpracują również z modułem optima Kasa Bank, który powoduje na ostatnią kontrolę wszystkich zadań związanych z przepływem środków gospodarczych w części.