Program optima cena

Prowadząc działalność gospodarczą warto wziąć z oferowanych przez rynek programów komputerowych ułatwiających prowadzenie firmy. Jednym z atrakcyjniejszych jest program Optima. Poświęcony jest dla młodych i niewielkich firm z dalekiej branży. Wykonywa się z elementów skupionych wokół jednej bazy danych. Dzięki temuż silna obsługiwać różne obszary z wielu poziomów, gdyż system ma nadzieja działania on-line. Przejrzysty panel zadaniowy, jasne tło, wiele funkcji pozwala na krótką i prostą obsługę. Program Optima można rozszerzać o inne elementy m.in. handel i usługi, księgowość, zarządzanie, kasa i bank, kadry tudzież płace.
Wymagane parametry
Dla wszystkich chętnych jest droga przetestowania programu. To 32 bitowa aplikacja przeznaczona dla środowiska Windows. Jego zainstalowanie wymaga następujących parametrów: procesora firmy Intel lub AMD min. 2 GHz, 4GB wolnej przestrzeni na dysku, 2 GB pamięci RAM, System Windows 8, Windows 7, Windows Vista Service Pack 2, Windows XP SP 3, Windows Server 2003 Service Pack 2, Windows Server 2008 Service Pack 2, Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012, optymalna rozdzielczość programu to 1024×768, drukarka.

Program optima demo – proces instalacji
Testowy program optima demo można nabyć ze karty internetowej. Dla pań nie obeznanych w budowaniu została zamieszczona specjalna instrukcja. Krok po kroku objaśnia postępowanie. Na wstępie wymienione są parametry sprzętowe, reklamy na temat licencji programowej. Instalacja systemu Optima wymaga być stworzona przez Klienta, jaki zajmuje uprawnienia administratora w trybie operacyjnym. Przed rozpoczęciem budów programu należy zamknąć wszystkie programy i aplikacje. Podczas uruchomienia pojawia się kreator instalacji. Musimy przygotować potwierdzeń akceptacji regulaminu, licencji, warunków gwarancji itd. Następnie podejmuje się sprawdzenie wymagań systemowych. W razie nieprawidłowości w strukturze sprzętowej instalator przerwie instalację. Kolejnym etapem jest przeznaczenie rodzaju instalacji (standardowa czy instalacja użytkownika), dobór odpowiednich składników i budowa. Na rozwiązanie zatwierdzamy budowy także potrafimy przystąpić do robocie w organizmie optima.