Pc market harmonogram zmian cen

Program PC-Market 7 to oprogramowanie dla przedsiębiorstwa, które współpracuje z wieloma urządzeniami takimi jak: kasy oraz drukarki fiskalne, czytniki kodów, wagi, akcesorium do odczytu cen oraz mnóstwo różnych.
Czerpiąc z planu PC-Market 7:
W szybkim czasie znajdziesz najlepiej i najgorzej wydające się przedmioty. Prześledzisz dokładną historię przedmiotu – od wpisania na magazyn do sprzedania tych sztuk. Będziesz mógł stwierdzić stan rozliczeń z klientami – ile jesteś niezapłaconych faktur, ile nieodebranych pieniędzy. Podglądniesz ile twoja firma „zarobiła” – program poda, jaką sumę marży zrealizowała firma na sprzedanych przedmiotach. Sprawdzisz aktualny stan kasy – w wszelkiej sekundzie będziesz znał ile pieniędzy winno żyć w kasetce kasjera. Zrobisz zamówienie bez sprawdzania półek magazynu – wystarczy tylko podać ilość dni na ile jest wystarczyć zapas, a pomysł sam wskaże te towary, które musimy zamówić u dostawcy. Zaoszczędzisz na czasie przy szybkim sporządzeniu remanentu – dzięki kooperacji z małymi urządzeniami inwentaryzacja będzie była zdecydowanie krócej. Możesz także skorzystać terminal do wprowadzania dostaw. Znacznie szybko wydrukujesz etykietki na półki oraz towary – możesz tenże zrobić etykietkę dla własnego sklepu, a w momencie dostawy program sam je wydrukuje dla różnych obiektów. Zaoszczędzisz bardzo mocno czasu na wprowadzaniu dokumentów dostaw – jeśli Twój dostawca nada je poprzez Internet lub zamieści je na płytce lub pamięci usb. Zachęcisz klientów do normalniejszych zakupów – dzięki temu aparatowi lojalnościowemu użytkownicy będą uzyskiwać w Twoim biznesie polegając na zapłaty za punkty, które będą brali uzbierane.

Program PC-Market posiada budowę modułową, konsument kupuje program główny również te moduły programu, które są dla niego potrzebne. Jeżeli w perspektywy będzie potrzebna rozbudowa programu, wystarczy jedynie dokupić tylko sam dodatkowy moduł. Przykładowo w biznesie są dwa stanowiska kasowe, konsument nabył program podstawowy i obsługę tylko dwóch kas fiskalnych. Pod koniec roku konsument życzy sobie przeprowadzić remanent za pomocą inwentaryzatora. Dokupuje to tylko moduł potrzebny do obsługi inwentaryzatorów. PC-Market stanowi mocno łagodny w obsłudze, i co bardzo istotne, logicznie zaprogramowany pomimo tego, że jest rzeczywiście rozbudowany i wszechstronny.