Obsluga programu pcmarket 7

Program pc pos system jest jednoznacznym i efektywnym programem kasowym typu POS, który jest dopasowany dla stanowiska internetowego z monitorem, kasą fiskalną, czytnikiem kodów kreskowych, wagą oraz dowolną klawiaturą.

 

PC-POS 7 jest urządzony w przyjazny i intuicyjny interfejs użytkownika. Szczególny nacisk został położony na funkcjonalność pozycji na urządzeniach dotykowych oraz łatwość obsługi. Kasjer bardzo szybko kształtuje się jak sprawnie sprzedawać.

PC-POS 7 posiada możliwość adaptacji interfejsu do sklepów spożywczych, branżowych, a także restauracji lub kawiarni – możemy ciż przystosować wygląd ekranu kasjera.

PC-POS 7 zapewnia bezpieczeństwo danych przez system synchronizacji bazy polskiej oraz bazy na serwerze. Program w porządku utraty związania z bazą serwera, natychmiast przełącza się na produkcję na podstawie lokalnej, i po odzyskaniu połączenia wysyła dane.

PC-POS 7 jesteśmy nadzieja konfigurować zdalnie lub lokalnie – możemy z jednego miejsca, z zaplecza supermarketu albo z jakiegoś stanowiska kasowego, skonfigurować dane stanowisko kasowe, np. dodać przyciski szybkiej sprzedaży.

PC-POS 7 i PC-Market 7 – toż najodpowiedniejszy system do zarządzania placówką handlową. System pozwoli na duże rozliczenie kasjerów i podgląd utargu zrealizowanego już na kwocie lub kasach, a zakres wiązanych z kasy informacji poprzez bogaty moduł raportowy zadowoli najbardziej potrzebujących przedsiębiorców.

Oto podstawowe opcje tego programu:
– obsługa urządzeń dotykowych, a dodatkowo klawiatur programowalnych,
– obsługa rozliczeń towarów poświęconych na opakowania i sprzedaż w tandemie,
– obsługa rabatów,
– obsługa kart lojalnościowych, a także kart płatniczych,
– rozliczenia kasjera wykorzystując nowe formy płatności,
– rozliczenie kasjera z wartości w jakiejś ilości walut,
– odczytywanie kodów ważonych,
– bardzo duża konfiguracja uprawnień dla personelu,
– obsługa wielkiej mierze kasjerów,
– możliwość otwarcia jednocześnie kilku paragonów,
– bardzo szeroka konfiguracja programu z zakładkami dopasowanymi do potrzeb branży,
– duże bezpieczeństwo sztuki oraz danych,
– nieprzerwana praca nawet podczas utraty połączenia z serwerem bazodanowym,
– zgoda z pozostałymi programami magazynowymi – przede ludziom z planem PC-Market 7,
– wystawianie faktur VAT do paragonów – przy zgodności z PC-Market 7.