Maszyna do mielenia miesa wilk uzywana

Nie pomoc sobie wyobrazić wyposażenia kuchennego bez maszynki do mięsa. W codziennym zapleczu kuchennym wybierają się zazwyczaj mniejsze maszynki, pomagaj w normalnej i mocnej gastronomii najlepsza będzie maszyna wilk, która łatwo i dobrze rozdrabnia mięso, kiedy oraz własne materiały. Mięso mielone obowiązuje w magazyn wielu wędlin, kiedy również dań obiadowych.

Z mięsa mielonego organizowane są innego typu kiełbasy, pasztety, wędliny faszerowane, rolady, itd. Maszyna wilk zmieli także mięso potrzebne do jedzeń obiadowych. Z rozdrobnionego i dobrze doprawionego mięsa produkowane są kotlety mięsne, kotlety z farszem grzybowym, hamburgery, pulpety, klopsiki, gołąbki, itd. Maszyna jest zupełnie dużym urządzeniem, które pożądane jest w wysokich lokalach gastronomicznych, sklepach, stołówkach, firmach cateringowych, w domach świadczących okolicznościowe usługi kulinarne, jak również dużo innych lokalach i placówkach żywienia zbiorowego. Wilk jest sprzętem gastronomicznym danym do prowadzenia nie tylko mięsa, ale za jego pomocą można zmielić oraz nowe materiały, jak słonina, a nawet chleb, czy ryby. Swoją strukturą przypomina mniejsze maszynki do prowadzenia mięsa. Posiada obudowę ze byliśmy nierdzewnej, by uniknąć korozji. W zespół budowy wchodzi zestaw tnący, noże, gardziel z podajnikiem ślimakowym, oraz szarpak i organizacji o oczkach różnej wielkości. Najmniejsze siatki mają średnicę 10 cm, i największe 22 cm. Maszyna wilk pozwala zmielić mięso grubo, średnio, drobno, albo nawet bardzo drobno. Maszyny też potrafią liczyć inną wydajność. Te o najmniejszej wydajności mielą około 50 kg na godzinę. Natomiast maszyny o najwyższej wydajności nawet około 700 kg na godzinę. Na wydajność maszyny wpływa wielkość otworów w organizacji. Przeważnie są to wszystkie otwory od 2 do 24 milimetrów. Istnieją także siatki zwane szarpakami. Stanowią one związane po 3 produkcji oraz mają zaostrzone krawędzie. Mając taką maszynę do mielenia ciała nie trzeba martwić się o braki higieniczne, gdyż czyści się ją dość łatwo.