Comarch erp klasyka instrukcja

Samymi z najzwyklejszych programów przeznaczonych dla firm są te wypływające z kolekcji Comarch Klasyka (dawniej CDN Klasyka), szczególnie dla przedsiębiorstw będących komputery realizujące w otoczeniu DOS. Część ta aktualizowana jest już przez ponad 20 lat a zdobyła przez ostatni czas szerokie i trwałe grono zwolenników.
Program spośród tego pakietu są aplikacjami DOSowymi, które odbywają w trybie operacyjnym Microsoft DOS.

Jako sposób operacyjny można wykorzystywać również Windows 95, Microsoft Windows 98, Windows NT4, Windows 2000, Windows Me,Windows XP, Windows Vista oraz Windows 7 (tylko wersja 32-bitowa).
Comarch ERP Klasyka to głęboka i spójna oferta idealna dla delikatnych oraz małych firm handlowych, produkcyjnych oraz usługowych. Pakiet ma kilka programów do zarządzania, księgowości i marketingu, które obowiązują w środowisku DOS. W sklep Comarch Klasyka wchodzą:
– pakiety magazynująco-fakturujące (Firma++, Faktury),
– pakiety finansowo-księgowe (Księga Podatkowa),
– Księga Handlowa,
– pakiety kadrowo-płacowe (Płace, Płace i Kadry).
Klienci z wszystkiej grupy programów serii Comarch ERP Klasyka mogą nabrać te, które doskonale gwarantują ich potrzebom.
Programy księgowe umożliwiają sprawną obsługę firmy, bez sensu na więc który wybrano sposób ewidencji zdarzeń gospodarczych, W wydatnym stopniu ułatwiają pracę działu księgowego. Wszystko to zrobiło, że plik ten został się w wielu terenach Polski natomiast w moc branżach podstawowym standardem. Klienci lubią sobie jego skuteczność, stabilność i funkcjonalność. Seria ta wyróżnia się prostą obsługą, niezawodnością i lekkim interfejsem. Do ostatniej pory z Comarch Klasyka skorzystało już ponad 45 000 przedsiębiorstw.
Dla nazw będących klientami pakietu, którzy zamierzają o wejściu na kolejne aplikacje Comarch przygotowano specjalną ofertę. Nie potrzebują oni obawiać się kosztownej wymiany mebla i zakupu nowoczesnych sposobów operacyjnych – wystarczy bowiem zakupić aktualizację Comarch ERP Klasyka w role aplikacji Comarch Asysta. Mówi to oraz tych klientów, którzy do ostatniej chwili korzystali z nieaktualizowanej wersji oprogramowania.